Adobe Flash - Install

Opis Inwestycji


Osada Pardałówka
jest kameralnym kompleksem 3 domków jednorodzinnych zlokalizowanych na pograniczu dwóch dzielnic Zakopanego: Pardałówki i Oberconiówki na pięknie położonej widokowej działce, bezpośrednio przylegającej do terenów zielonych Bachledzkiego Wierchu. Inwestycja powstaje na działce o powierzchni 980 m2, ulokowanej w odległości około 300 m od ulicy Droga do Olczy, w bardzo cichym i spokojnym miejscu Zakopanego, w otoczeniu terenów zielonych i istniejącej zabudowy jednorodzinnej.

W każdym z domków zaprojektowano po dwa mieszkania w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni podłogi od 65 m2 do 80 m2 w zależności od domku.

Wszystkie mieszkania posiadają balkony i tarasy o ekspozycji południowej z bezpośrednim widokiem na Tatry i Giewont. Na parterze zostanie ulokowany salon z aneksem kuchennym, wiatrołap, toaleta i schowek gospodarczy, na I piętrze dwie sypialnie z łazienką a na poddaszu trzecia sypialnia.

Widok zagospodarowania
Widok zagospodarowania
Elewacja pn-zachodnia
Elewacja pn-zachodnia
Elewacja pd-wschodnia
Elewacja pd-wschodnia

Budynki o tradycyjnej architekturze zakopiańskiej będą zbudowane w technologii tradycyjnej murowanej z wykorzystaniem na elewacjach dużej ilości drewna i kamienia naturalnego. Dach zostanie pokryty wysokiej klasy blacho dachówką z posypka ceramiczną imitującą gont.

Mieszkania będą dostarczone w standardzie developerskim.  W każdym mieszkaniu zostanie przewidziane miejsce na zainstalowanie kominka z obudową z kamienia naturalnego.  Bezpieczeństwa Państwa majątku będzie strzegła instalacja alarmowa, która automatycznie przekaże informacje o ewentualnych incydentach do agencji ochrony. Instalacje elektryczne, telekomunikacyjne, TVSAT, domofon, zdalne sterowanie bramą wjazdową pozwolą Państwu cieszyć się komfortem wypoczynku w Zakopanem. Programowanie dobowe i tygodniowe systemu ogrzewania ( możliwością zdalnego sterowania za pośrednictwem Internetu) pozwoli obniżyć bieżące koszty eksploatacji. Miejsca parkingowe zewnętrzne zostaną zlokalizowane na terenie obiektu w strefie bramy wjazdowej.

Istnieje możliwość zamówienia indywidualnego wykończenia pod klucz - w sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży.

Prace budowlane zostały rozpoczęte w kwietniu 2016.  Oddanie mieszkań do użytku i podpisanie aktów notarialnych przeniesienia własności nastąpi najpóźniej w II kwartale 2017 roku ( w zależności od terminu realizacji przyłącza energetycznego przez TAURON).

Zapraszamy do zakładki galeria w celu śledzenia postępów robót.


© Olczyska - 2021 Projekt i wykonanie grupaKTK