Adobe Flash - Install

O firmie

Olczyska Sp. z.o.o. jest firmą działającą na rynku zakopiańskim specjalizującą się w projektowaniu, budowie i sprzedaży nowoczesnych mieszkań, apartamentów oraz domków i willi jednorodzinnych. Współpracujemy ze stabilnymi bankami które wspierają finansowanie naszych inwestycji oraz naszych klientów, budujemy z materiałów najwyższej jakości, a dzięki zatrudnianiu lokalnych firm wykonawczych możemy być konkurencyjni cenowo i zapewnić krótkie terminy realizacji przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania.

Każdego naszego klienta staramy się obsłużyć w sposób, w jaki sami chcielibyśmy być obsłużeni, nasze mieszkania i domy są tak zaprojektowane i wykonane, gdybyśmy przygotowywali je dla siebie - takie standardy pracy narzucamy sobie oraz naszym współpracownikom i wykonawcom.

Spółka jest ściśle związana z renomowanym zakopiańskim Biurem Architektonicznym AMAR, które ma w swoim dorobku wiele zrealizowanych obiektów na terenie Zakopanego. Przykładem takich inwestycji są:
  • Rewitalizacja Kuźnic
  • Hotel Crocus
  • Hotel Nosalowy Dwór
  • Pasaż handlowy
  • Willa na Kozińcu
  • Kamienica na Krupówkach
  • Projekt Apartamenty Olczyska

Apartamenty Olczyska
Apartamenty Olczyska
Kamienica na Krupówkach
Kamienica na Krupówkach
Willa na Kozińcu
Willa na Kozińcu
Hotel Crocus
Hotel Crocus
Pasaż Handlowy
Pasaż Handlowy


Olczyska Sp. z o.o.
wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000265393, REGON: 120230419, NIP: 736-163-61-25, kapitał zakładowy 484.500 zł, opłacony w całości.

Adres:
34-500 Zakopane, ul. Władysława Zamoyskiego 28a
Tel. +48 601 223 662
Tel. +48 18 541 60 60
Email: biuro@olczyska.pl
www.olczyska.pl

Skany dokumentów formalno-prawnych spółki:
© Olczyska - 2020 Projekt i wykonanie grupaKTK