Adobe Flash - Install

Lokalizacja

Zespół domów Osada Pardałówka posiada unikalną lokalizację, która jest jednym z największych walorów tego projektu. Z jednej strony odległość około 300 m od ul. Droga do Olczy zapewnia dobrą i szybką komunikację z centrum Zakopanego, z drugiej strony cisza, otoczenie domów jednorodzinnych, piękny widok na panoramę Tatr i bezpośrednia bliskość terenu Bachledzkiego Wierchu powoduje, że jest to miejsce wyjątkowe, idealne do wypoczynku po zgiełku dnia codziennego.

Bachledzki Wierch stanowi naturalny rezerwuar świeżego powietrza na coraz bardziej zurbanizowanym i zabudowanym terenie Zakopanego. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje pozostawienie go w stanie niezabudowanym jako tereny zielone i rekreacyjne. Po wyjściu na jego grzbiet trafiamy na drogę, którą możemy dalej dość do Anatłowki i zejść bezpośrednio do centrum Zakopanego.
Na zboczu Bachledzkiego Wierchu, w bezpośredniej bliskości działki, znajdują się dwa orczykowe wyciągi narciarskie o długości około 300m każdy, idealne dla dzieci oraz do nauki jazdy na nartach.

Działka przylega bezpośrednio do asfaltowej drogi gminnej, która po około 300 metrach dojedziemy do ul. Droga do Olczy. W odległości ok. 350 metrów znajduje się przystanek komunikacji miejskiej którą w ciągu 10 minut dostaniemy się do centrum Zakopanego.

Poniżej przedstawiamy lokalizację projektu Osada Pardałówka na mapie Zakopanego:

Widok na działkę
Widok na działkę
Widok na dziłkę
Widok na dziłkę
Widok z działki na Tatry
Widok z działki na Tatry
Dojazd do działki
Dojazd do działki
Widok na Bachledzki Wierch
Widok na Bachledzki Wierch
© Olczyska - 2020 Projekt i wykonanie grupaKTK